ФОРУМ НА ПЧЕЛИТЕ И ПЧЕЛАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

4 posters

Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Цеко Сифоня Пон Май 30, 2011 6:26 am

Ехоо...колегите как е пчеларството ,имаме ли резултати,завъртяхте ли центрофугите.Хайде де няма ли кой да се похвали с нещо? Laughing Laughing Laughing Да не се роихте? Laughing Това е свободна тема без регистрация дори-споделете!!!При мен резултата е засега-по два магазина центрофугирани и още около два незапечатани.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  yuri Вто Май 31, 2011 12:45 am

При мен първата паша е акацията и тя още не е приключила. Първоначалните очаквания са доста обнадеждаващи.

yuri

Брой мнения : 31
Join date : 12.10.2009

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Цеко Сифоня Нед Юни 05, 2011 6:26 am

yuri написа:При мен първата паша е акацията и тя още не е приключила. Първоначалните очаквания са доста обнадеждаващи.

Колега yuri ,немаш ли добър пазар за меда,щото аз от това преживевам и затова питам -немам други доходи,На главата ми е семейство ,разходи и другото нема да го пиша .Та ако моеш помагай-ако требе пиши на лични че не е баш за пред хората.Ако имаш телефони ...на некой.Моля Админо да ме извини че го обърнайме на пазар ама....те това е.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Admin Нед Юни 05, 2011 7:24 am

Здравей Цеко, няма проблем това е форум и всеки може да пише каквото си пожелае.Ако искаш пусни си реклама в www.pchelite.eu
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 56
Join date : 05.05.2009

http://www.pchelite.eu

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  yuri Пон Юни 06, 2011 4:46 am

Цеко, никога не съм се интересувал от продажби на едро. Гледам си десетина кошера преди всичко за мен. А излишъка продавам на приятели и колеги. Нещо напоследък, хората останаха без пари и меда им е последна грижа, но ако има нещо, ще ти съдействам, доколкото мога.

yuri

Брой мнения : 31
Join date : 12.10.2009

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Цеко Сифоня Сря Юни 15, 2011 2:21 am

yuri написа:Цеко, никога не съм се интересувал от продажби на едро. Гледам си десетина кошера преди всичко за мен. А излишъка продавам на приятели и колеги. Нещо напоследък, хората останаха без пари и меда им е последна грижа, но ако има нещо, ще ти съдействам, доколкото мога.

За съжаление е така-хората нямат пари...и за нас не е добре.Колега да те попитам нещо-същия човек ли си който преди ми писа на лични на друго място?Понеже гледам ника и местожителството .Ако е така- поздрави и успехи ти желая колега!!!!

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  yuri Пон Юли 11, 2011 1:02 am

Цеко Сифоня написа:
За съжаление е така-хората нямат пари...и за нас не е добре.Колега да те попитам нещо-същия човек ли си който преди ми писа на лични на друго място?Понеже гледам ника и местожителството .Ако е така- поздрави и успехи ти желая колега!!!!
Да. Относно твоето питане, чакам решението на колегите и ще те уведомя.

yuri

Брой мнения : 31
Join date : 12.10.2009

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Цеко Сифоня Сря Юли 20, 2011 12:08 am

yuri написа:
Цеко Сифоня написа:
За съжаление е така-хората нямат пари...и за нас не е добре.Колега да те попитам нещо-същия човек ли си който преди ми писа на лични на друго място?Понеже гледам ника и местожителството .Ако е така- поздрави и успехи ти желая колега!!!!
Да. Относно твоето питане, чакам решението на колегите и ще те уведомя.
Благодаря ти колега !!!!Рядко некой човек би взел присърце нечий проблем нещо което не може да се каже за повечето от нас .Очевидно си широко скроен човек чиято цел е да помогне с нещо на някого безвъздмездно каквато всъщност трябва да е целта на тези форуми.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Цеко Сифоня Съб Юли 30, 2011 1:22 am

Колеги ,моля отнасяйте се по -сериозно към темата :свободни приказки:!!!Все пак това го нема в нито един форум в българия -без регистрация и единствено разчитайки на вашето добро възпитание да побликувате вашите мнения и проблеми свързани с пчеларството.Така че уважавайте труда и мнението на другите които го правят за вас!!!!Ако все така продължаваме -по български ......по- добре да помолим админа да закрие и заключи темата!То явно и това ни е много!Мисълта ми е за ботовете.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty трябва ми лицензиран пчелар

Писане  stefan_kolarov Пон Сеп 19, 2011 10:09 pm


който продава пчелни отводки и може да ми изкара фактура за закупените пчели скайпа ми е semeistvo_kolarovi

stefan_kolarov

Брой мнения : 6
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Цеко Сифоня Нед Окт 23, 2011 7:56 am

stefan_kolarov написа:
който продава пчелни отводки и може да ми изкара фактура за закупените пчели скайпа ми е semeistvo_kolarovi
Трудна е тая ако въопще четеш форума .ЩО да даваме фактури ,да плашаме данъци за нещо от което немаме дори и полза?Ми даваш си офертата колега и ако ти оттърва -купуваш-това с програмите и подробностите са место на други коментари.Мислиш ли че некой който е заложил името тука си може да да предложи нещо по -различно ,аз не го вервам.Това е сериозен форум и като такъв следва да се отнасяме сериозно и с уважение към всички.НО ти си търси фактури -има ги и такива.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ Empty Re: КЪМ КОЛЕГИТЕ ПЧЕЛАРИ

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите