ФОРУМ НА ПЧЕЛИТЕ И ПЧЕЛАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Купувам кошери без значение какви

5 posters

Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Купувам кошери без значение какви

Писане  GuFy Нед Май 22, 2011 4:43 am

Купувам кошери без значение какви до 50 лв телефон за връзка 0895059542 или 0882512885

GuFy

Брой мнения : 2
Join date : 22.05.2011

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty към колегата

Писане  Цеко Сифоня Сря Май 25, 2011 6:27 am

Колега пиши ми на лички тука -ще ти намерим кошери.И АЗ ИМАМ ЗА ПРОДАВАНЕ.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty zdravei

Писане  stefan_kolarov Вто Дек 06, 2011 10:00 pm

GuFy написа:Купувам кошери без значение какви до 50 лв телефон за връзка 0895059542 или 0882512885
as imam 10

stefan_kolarov

Брой мнения : 6
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  deni11 Сря Мар 21, 2012 3:15 pm

GuFy написа:Купувам кошери без значение какви до 50 лв телефон за връзка 0895059542 или 0882512885

Здравей колега имам 20 броя дадан блад 12 рамкови с по два магазина чисти нови са и ги продавам ако се интересуваш пиши ми на емайла serafimasenov@gmail.com или на тел 0878178650 Серафим

deni11

Брой мнения : 9
Join date : 05.03.2012
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  Цеко Сифоня Чет Мар 22, 2012 1:14 am

deni11 написа:
GuFy написа:Купувам кошери без значение какви до 50 лв телефон за връзка 0895059542 или 0882512885

Здравей колега имам 20 броя дадан блад 12 рамкови с по два магазина чисти нови са и ги продавам ако се интересуваш пиши ми на емайла serafimasenov@gmail.com или на тел 0878178650 Серафим
Koлега deni 11...колегата пуснал обявата така и не отговори на никого,явно си е намерил но не е коректно от негова страна да не отговори поне.Ако те интересува имам около 15 многокорпусни -интересува ли те бартер ?Кошерите са в добро състояние в някои даже не е имало и пчели ,до миналата година бяха даже с питите,за съжаление ги прерязах на магазинни д. б. а част от тях стопих.Причината да ги заменям е че предпочитам да работя само с дадани.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  deni11 Чет Мар 22, 2012 2:03 am

Цеко Сифоня написа:
deni11 написа:
GuFy написа:Купувам кошери без значение какви до 50 лв телефон за връзка 0895059542 или 0882512885

Здравей колега имам 20 броя дадан блад 12 рамкови с по два магазина чисти нови са и ги продавам ако се интересуваш пиши ми на емайла serafimasenov@gmail.com или на тел 0878178650 Серафим
Koлега deni 11...колегата пуснал обявата така и не отговори на никого,явно си е намерил но не е коректно от негова страна да не отговори поне.Ако те интересува имам около 15 многокорпусни -интересува ли те бартер ?Кошерите са в добро състояние в някои даже не е имало и пчели ,до миналата година бяха даже с питите,за съжаление ги прерязах на магазинни д. б. а част от тях стопих.Причината да ги заменям е че предпочитам да работя само с дадани.

Колега аз сам си направих кошерите и вместо да направя 100 кошера направил сам 150 броя кошери без дасе усетя щото с един друг колега от съседното село ги почнахме но ракията ни дошло на повече и сме обаркали бройката аз работя само с дадан блад 12 рамкови и за да не ми стоят тия кошери празно сега обявих ги за продажба вместо дами стоят и дами пречат в сайванта Smile))) целта ми не е да произвеждам и да продавам кошери и несам ги направил тия кошери като ония дет се продават по някой пчеларски магазини а си ги направих точно тип дадан блад

deni11

Брой мнения : 9
Join date : 05.03.2012
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  deni11 Чет Мар 22, 2012 2:08 am

deni11 написа:
Цеко Сифоня написа:
deni11 написа:
GuFy написа:Купувам кошери без значение какви до 50 лв телефон за връзка 0895059542 или 0882512885

Здравей колега имам 20 броя дадан блад 12 рамкови с по два магазина чисти нови са и ги продавам ако се интересуваш пиши ми на емайла serafimasenov@gmail.com или на тел 0878178650 Серафим
Koлега deni 11...колегата пуснал обявата така и не отговори на никого,явно си е намерил но не е коректно от негова страна да не отговори поне.Ако те интересува имам около 15 многокорпусни -интересува ли те бартер ?Кошерите са в добро състояние в някои даже не е имало и пчели ,до миналата година бяха даже с питите,за съжаление ги прерязах на магазинни д. б. а част от тях стопих.Причината да ги заменям е че предпочитам да работя само с дадани.

Колега аз сам си направих кошерите и вместо да направя 100 кошера направил сам 150 броя кошери без дасе усетя щото с един друг колега от съседното село ги почнахме но ракията ни дошло на повече и сме обаркали бройката аз работя само с дадан блад 12 рамкови и за да не ми стоят тия кошери празно сега обявих ги за продажба вместо дами стоят и дами пречат в сайванта Smile))) целта ми не е да произвеждам и да продавам кошери и несам ги направил тия кошери като ония дет се продават по някой пчеларски магазини а си ги направих точно тип дадан блад

ТОВА НАИСТИНА Е ТЪПО ДА ОБЯВИШ НЕЩО И ДА НЕ ОТГОВАРЯШ ПОСЛЕ ЗА СЪЖЕЛЕНИЕ НЯКОЙ СА БЕЗОТГОВОРНИ ЯВНО СИ МИСЛЯТ ПчЕЛАРСКАТА ПРОФЕСИЯ Е ЕИИИ ТАКА САМО НА ДУМИ ТО И ЗА ПОВЕчЕТО Е ТАКА ЩОТО ГЛЕДАТ САМО ДА ВЗИМАТ СУБСИДИИТЕ И КРАИ

deni11

Брой мнения : 9
Join date : 05.03.2012
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  Цеко Сифоня Чет Мар 22, 2012 2:35 am

Добре е че си пчелар и дърводелец колега-наша черга си...Вземи качи снимки на кошерите ти та да нямат за какво да се хванат Very Happy Наистина жалко е форума да се обръща на табло за обяви само ,тоест когато имаме нужда да си продадем нещо.А за ""колегите " по програмите...не знам какво да кажа..нека всеки да си прави и кошерите и отводките сам и да не търси под вола ...Тогава е удоволствието от това което си създал сам на две ръце..

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  deni11 Чет Мар 22, 2012 2:44 am

Цеко Сифоня написа:Добре е че си пчелар и дърводелец колега-наша черга си...Вземи качи снимки на кошерите ти та да нямат за какво да се хванат Very Happy Наистина жалко е форума да се обръща на табло за обяви само ,тоест когато имаме нужда да си продадем нещо.А за ""колегите " по програмите...не знам какво да кажа..нека всеки да си прави и кошерите и отводките сам и да не търси под вола ...Тогава е удоволствието от това което си създал сам на две ръце..


Колега не съм дърводелец но тия ( лицензирните произведители ) ме направиха дърводелец щото продават кошери дадан блат гол без нищо за 110 леваааааааааа безсрамници са дадох 2 000 лева за един хубав абрик и си по4нах леко леко даси правя кошерите си сам и абрика ми остана без пари покраи тия кошери , да за жалост и сайтовете и форумите за пчеларството се е обарнало само за обяви като продават нещо , остава сега и дасе науча даси произвейдам майки и дасе отарва от тия ( лицензираните фирми ) неим ща ни помощите ни субсидиите и дане ми пречат с тия програми щесам по добре и най щастливия

deni11

Брой мнения : 9
Join date : 05.03.2012
Age : 51
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  yuri Вто Апр 17, 2012 9:00 pm

deni11 написа:

Колега аз сам си направих кошерите и вместо да направя 100 кошера направил сам 150 броя кошери без дасе усетя щото с един друг колега от съседното село ги почнахме но ракията ни дошло на повече и сме обаркали бройката аз работя само с дадан блад 12 рамкови и за да не ми стоят тия кошери празно сега обявих ги за продажба вместо дами стоят и дами пречат в сайванта Smile))) целта ми не е да произвеждам и да продавам кошери и несам ги направил тия кошери като ония дет се продават по някой пчеларски магазини а си ги направих точно тип дадан блад
Това звучи много лицемерно, като се има предвид по-долния цитат на публикувано от теб мнение. Пчелите жилят, по-добре да сме дърводелци а? Evil or Very Mad

Дадан Блат 10 рамков включващ плодник, магазин, подкапачна табла, капак с алуминиева ламарина и изолация ,
12 рамков Дадан Блат
Дебелина на кошерите 35 мм.
Лангстрот Рут с три корпуса, дъно с проветрение, подкапачна табла, капак с алуминиева ламарина и изолация – Дебелина на кошерите 25 мм. .
Дадан Блат 10 рамков с дълбоко дъно .
Дадан Блат 12 рамков с дълбоко дъно .
Лангстрот Рут, 25 мм, с дълбоко дъно .
Предлага и отделните елементи за подмяна.
Рамки несглобени 0. 40 лв, сглобени 0. 60 лв.
Тел 0878178650

deni11

Брой мнения: 9
Join date: 04.03.2012
Age: 39
Местожителство: София



yuri

Брой мнения : 31
Join date : 12.10.2009

Върнете се в началото Go down

Купувам кошери без значение какви Empty Re: Купувам кошери без значение какви

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите