ФОРУМ НА ПЧЕЛИТЕ И ПЧЕЛАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

4 posters

Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

Писане  joko Съб Май 16, 2009 6:55 pm

Форума е станал много добре, изчистен е и добре е обурудван с теми,има само един такъв в българското интернет пространство, пожелавам Ви в най-скоро време да го популяризирате и да стане номер 1 Smile по информация полезна за всички ни.

Поздрави: joko

joko

Брой мнения : 4
Join date : 16.05.2009

Върнете се в началото Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty Re: ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

Писане  yuri Вто Окт 13, 2009 11:55 pm

Предполагам, че ако всичко във форума е на български ще е по-добре. Има не малко колеги за които това може да е сериозен проблем. Embarassed

yuri

Брой мнения : 31
Join date : 12.10.2009

Върнете се в началото Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty Re: ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

Писане  Цеко Сифоня Нед Апр 03, 2011 7:42 am

Похвално че е направен сайта и то добре-но от регистрирани близо 150 човека да няма кой да напише нещо -хич не е добре.Ама на всеки му е интересно да чете.

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty Re: ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

Писане  Цеко Сифоня Нед Апр 10, 2011 9:31 pm

ЕХОООООО-къде сте колеги?Да не роихте???Хайде пролет пукна -рапицата наближава,споделете опит готови ли са семействата за паша?

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty Кошери от пресован студиопор.

Писане  wwwvili Сря Юли 27, 2011 5:30 am

Здравейте, аз съм нов както във форума, така и в пчеларството ! Понеже се запалих покрай познати, но са все възрастни хора и малко новостите на са им наи- силната страна, реших да Ви попитам какво ви е мнението за новия тип кошери от студиопор. На мен ми е ясно, че изолационните им качества са безупречни, и вероятно даста по-добри от тези на дървото, но незнам какви други критерии трябва да се гонят. Аз, лично си направих един такъв кошер, и в него настаних първото си, и единсвено пчелно семейство до момента. Проблемът е, че незнам сега от какво да се пазя и да гледам да не се получи ! Някои ми казват, щом от европа искат дървени кошери, значи те са наи-добрите ! Аз, несъм сигурен кой какво иска, но си мисля, че щом се е стигнало до серийно производство на такива кошери, значи има и положителни резултати от проведени изследвания ! Ако някой има сведения за това, какви са изискванията на компетентни органи, и какви са им аргументите за тези изисквания, нека сподели опита си !

wwwvili

Брой мнения : 1
Join date : 27.07.2011

Върнете се в началото Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty Re: ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

Писане  Цеко Сифоня Сря Яну 18, 2012 9:21 am

загуби ми се темата и затова пиша тука-жалкото е че този форум се използва като дъска за обяви -когато сме на зор се сещаме да пишем тука-това е толкова недостойно-те го форума -защо колегите се занимават с глупости и влизат в ненужни спорове с КАПАЦИТИ де хич не им трябва????наверно си търсят банове Very Happy Very Happy Very Happy ОТвратих се от тези пчеларски сайтове с дирижирани писания по нотички-то само търговци и техни протежета......ноще дойде време колеги след месес -два или три и пак ще питаме тука де да си продадем меда-аз повече на никого не искам да помагам,благодаря на тези които ми помогнаха.!

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ Empty Re: ПОХВАЛА ЗА ГОТИНИЯ ФОРУМ

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите