ФОРУМ НА ПЧЕЛИТЕ И ПЧЕЛАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моля за съвет, че незнам какво да првя

Go down

Моля за съвет, че незнам какво да првя Empty Моля за съвет, че незнам какво да првя

Писане  anatoli_ Чет Авг 04, 2011 9:42 pm

Здравейте вчера си вземах 5 кошера, но не ми е много ясно сега какво да првя, някой ако може да ми разясни колко мед и пити с пило трябва да има за зимата, трябва ли да подхранвам и с какво и някакви препарати сега дават ли се. Чета постоянно но искам савет от някой. Благодаря ви за вниманието.

anatoli_
Гост


Върнете се в началото Go down

Моля за съвет, че незнам какво да првя Empty Re: Моля за съвет, че незнам какво да првя

Писане  Цеко Сифоня Съб Авг 06, 2011 1:57 pm

anatoli_ написа:Здравейте вчера си вземах 5 кошера, но не ми е много ясно сега какво да првя, някой ако може да ми разясни колко мед и пити с пило трябва да има за зимата, трябва ли да подхранвам и с какво и някакви препарати сега дават ли се. Чета постоянно но искам савет от някой. Благодаря ви за вниманието.
Здравей колега!Дай малко повече инфо-каква система са кошерите,какво е състоянието на семейството на колко пити е ,колко мед и колко пило има сега-така по-лесно ще добием представа за да дадем по-точен отговор.Успех!

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите