ФОРУМ НА ПЧЕЛИТЕ И ПЧЕЛАРИТЕ В БЪЛГАРИЯ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Високите температури през декември объркаха ли пчелите?

3 posters

Go down

Високите температури през декември объркаха ли пчелите? Empty Високите температури през декември объркаха ли пчелите?

Писане  Admin Вто Дек 20, 2011 7:13 am

Споделете как е при Вас колеги.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 56
Join date : 05.05.2009

http://www.pchelite.eu

Върнете се в началото Go down

Високите температури през декември объркаха ли пчелите? Empty Re: Високите температури през декември объркаха ли пчелите?

Писане  Цеко Сифоня Сря Дек 21, 2011 7:31 pm

Не мисля ,всяко късно пило е ценно.Дори и при застудяване да изхвърлят част от пилото(досега не съм забелязал) младото си е младо -напролет ще си каже думата.Колегите които са зазимили с малко мед могат да се притесняват но тези които са положили грижи през есента -няма от какво да се страхуват а напротив. Wink

Цеко Сифоня

Брой мнения : 132
Join date : 01.04.2011

Върнете се в началото Go down

Високите температури през декември объркаха ли пчелите? Empty Re: Високите температури през декември объркаха ли пчелите?

Писане  slavko_37 Вто Яну 03, 2012 12:27 am

Работя с дванадесет рамкови дадан-блати,оставям минимум по 20кг. мед и всичко е наред.Крайно време е някой пчелари да разберат,че не майката има основна роля за пролетното развитие а количеството на медовите запаси.Така,че при мен всяка зима всичко е наред.

slavko_37

Брой мнения : 3
Join date : 13.03.2010

Върнете се в началото Go down

Високите температури през декември объркаха ли пчелите? Empty Re: Високите температури през декември объркаха ли пчелите?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите